Choice language:
Nasza działalność

Firma WELA świadczy usługi związane rozwojem biznesu międzynarodowego, doradztwem, szkoleniami i usługami edukacyjnymi dla europejskich i amerykańskich firm i instytucji od 1983 roku

Nasza firma pomaga naszym klientom we wszystkich aspektach związanych z realizacją operacji zagranicznych. Pomagamy klientom zdefiniować cele i strategie ich osiągnięcia - a potem je realizować. Zapewniamy:

√  Wykonanie badań rynkowych opartych na rzeczywistych danych.
√  Zapewniamy identyfikację i właściwy dobór partnerów
√  Inicjujemy wprowadzenie do firm od kontaktu z zarządami na najwyższym szczeblu.
√  Zapewniamy pomoc w łamaniu barier międzykulturowych oraz pomoc w negocjacjach
√  Doprowadzamy do długotrwałej i owocnej współpracy.

Naszym klientom oferujemy następujące KORZYŚCI:

Nowe centra zysków. Nasi klienci sprzedają więcej produktów / usług i realizują większe zyski za granicą poprzez relacje, które nasza firma pomaga stworzyć.

Obniżkę kosztów. Nasza znajomość europejskich i amerykańskich praktyk biznesowych i nasza stała sieć kontaktów na obu kontynentach pozwala uniknąć kosztownych błędów i ograniczyć koszty prawne, podróży, łączności oraz inne wydatki. Dzięki naszej działalności outsourcingowej w Polsce, możemy obniżyć zasadniczo koszty realizacji wielu funkcji biznesowych.

Szybki zwrot kosztów. Nasze umiejętności językowe i kulturowe, powodują, że zadawane są właściwe pytania, odpowiedzi formułowane zrozumiale, przez co szybko osiągane są zadowalające rezultaty.

Mniej przykrych niespodzianek. Nasze 30 lat + w tej branży pozwala nam przewidywać problemy, oceniać ryzyko i przez to ustrzec klientów naszej firmy, nieświadomych pułapek nowego środowiska biznesowego, przez kosztownymi błędami. Aspekt ten ma szczególne znaczenie we wczesnych etapach realizacji operacji zagranicznych.

Życiowa szansa i osobiste możliwości rozwoju. Nasi klienci mają szansę rozwijania relacji z osobami żyjącymi na innym kontynencie i poznania ich lokalnego życia w sposób, którego nie doświadczy większość odwiedzających czy turystów.

Aby wyświetlić szczegółowe informacje o niektórych oferowanych przez nas usługach, prosimy o skorzystanie z poniższych linków:

[Działalność międzynarodowa]

[Edukacja]

[Coaching]
Service map